European Championships , Tallin, Estonia

19 - 24 January 2010

Pairs

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV

RUS

213.15

2

1

2

Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY

GER

211.72

1

2

3

Maria MUKHORTOVA / Maxim TRANKOV

RUS

202.03

3

3

4

Tatiana VOLOSOZHAR / Stanislav MOROZOV

UKR

187.83

4

4

5

Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV

RUS

159.84

5

6

6

Nicole DELLA MONICA / Yannick KOCON

ITA

156.80

6

5

7

Vanessa JAMES / Yannick BONHEUR

FRA

151.28

7

7

8

Anais MORAND / Antoine DORSAZ

SUI

144.95

11

8

9

Maylin HAUSCH / Daniel WENDE

GER

142.76

9

9

10

Adeline CANAC / Maximin COIA

FRA

139.73

8

11

11

Stacey KEMP / David KING

GBR

137.29

13

10

12

Erica RISSEEUW / Robert PAXTON

GBR

130.09

14

12

13

Maria SERGEJEVA / Ilja GLEBOV

EST

129.46

12

13

14

Joanna SULEJ / Mateusz CHRUSCINSKI

POL

124.79

10

15

15

Jessica CRENSHAW / Chad TSAGRIS

GRE

115.59

16

14

16

Nina IVANOVA / Filip ZALEVSKI

BUL

106.31

15

16

17

Lubov BAKIROVA / Mikalai KAMIANCHUK

BLR

FNR

17

 

18

Danielle MONTALBANO / Evgeni KRASNOPOLSKI

ISR

FNR

18

 

19

Gabriela CERMANOVA / Martin HANULAK

SVK

FNR

19

 

20

Victoria HECHT / Christopher TREFIL

HUN

FNR

20

 

WD

Marika ZANFORLIN / Federico DEGLI ESPOSTI

ITA

 

 

 

Last Update: 20.01.2010 22:57 (GMT +02:00)

Men

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Evgeni PLUSHENKO

RUS

255.39

1

1

2

Stephane LAMBIEL

SUI

238.54

5

2

3

Brian JOUBERT

FRA

236.45

2

3

4

Michal BREZINA

CZE

224.74

4

5

5

Samuel CONTESTI

ITA

221.33

7

4

6

Yannick PONSERO

FRA

219.52

3

7

7

Alban PREAUBERT

FRA

207.61

6

9

8

Javier FERNANDEZ

ESP

204.83

13

6

9

Stefan LINDEMANN

GER

203.95

9

8

10

Tomas VERNER

CZE

203.18

8

10

11

Kevin VAN DER PERREN

BEL

195.48

11

11

12

Adrian SCHULTHEISS

SWE

188.79

12

13

13

Anton KOVALEVSKI

UKR

186.84

14

14

14

Sergei VORONOV

RUS

185.38

17

12

15

Kristoffer BERNTSSON

SWE

183.10

10

17

16

Paolo BACCHINI

ITA

181.42

16

15

17

Viktor PFEIFER

AUT

178.41

15

16

18

Gregor URBAS

SLO

163.84

20

18

19

Zoltan KELEMEN

ROU

161.10

18

20

20

Jorik HENDRICKX

BEL

161.06

19

19

21

Maciej CIEPLUCHA

POL

FNR

21

 

22

Ari-Pekka NURMENKARI

FIN

FNR

22

 

23

Karel ZELENKA

ITA

FNR

23

 

24

Peter REITMAYER

SVK

FNR

24

 

25

Maxim SHIPOV

ISR

FNR

25

 

26

Boris MARTINEC

CRO

FNR

26

 

27

Matthew PARR

GBR

FNR

27

 

28

Damjan OSTOJIC

BIH

FNR

28

 

29

Viktor ROMANENKOV

EST

FNR

29

 

30

Alexandr KAZAKOV

BLR

FNR

30

 

31

Kutay ERYOLDAS

TUR

FNR

31

 

32

Boyito MULDER

NED

FNR

32

 

33

Márton MARKÓ

HUN

FNR

33

 

34

Saulius AMBRULEVICIUS

LTU

FNR

34

 

35

Girts JEKABSONS

LAT

FNR

35

 

36

Georgi KENCHADZE

BUL

FNR

36

 

37

Pierre BALIAN

ARM

FNR

37

 

WD

Joffrey BOURDON

MNE

 

Last Update: 21.01.2010 23:04 (GMT +02:00)

Ice Dancing

FPl.

Name

Nat.

Points

CD

OD

FD

1

Oksana DOMNINA / Maxim SHABALIN

RUS

199.25

1

2

2

2

Federica FAIELLA / Massimo SCALI

ITA

195.86

3

1

1

3

Jana KHOKHLOVA / Sergei NOVITSKI

RUS

189.67

2

4

3

4

Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT

FRA

188.51

5

3

4

5

Sinead KERR / John KERR

GBR

184.05

4

5

5

6

Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE

ITA

176.10

6

9

6

7

Alexandra ZARETSKY / Roman ZARETSKY

ISR

174.91

7

6

9

8

Anna ZADOROZHNIUK / Sergei VERBILLO

UKR

171.28

9

7

8

9

Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV

RUS

171.26

8

8

7

10

Nóra HOFFMANN / Maxim ZAVOZIN

HUN

163.21

11

11

10

11

Alla BEKNAZAROVA / Vladimir ZUEV

UKR

162.82

10

10

12

12

Pernelle CARRON / Lloyd JONES

FRA

159.52

12

12

11

13

Caitlin MALLORY / Kristjan RAND

EST

155.93

15

15

13

14

Zoe BLANC / Pierre-Loup BOUQUET

FRA

147.56

17

13

14

15

Christina BEIER / William BEIER

GER

147.36

13

14

16

16

Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND

GBR

145.91

16

16

15

17

Kira GEIL / Dmitri MATSJUK

AUT

FNR

14

19

18

Kamila HAJKOVA / David VINCOUR

CZE

FNR

18

17

19

Allison REED / Otar JAPARIDZE

GEO

FNR

22

18

20

Nikola VISNOVA / Lukas CSOLLEY

SVK

FNR

21

20

21

Katelyn GOOD / Nikolaj SORENSEN

DEN

FNR

20

21

22

Federica TESTA / Christopher MIOR

ITA

FNR

19

24

23

Nikki GEORGIADIS / Graham HOCKLEY

GRE

FNR

24

23

24

Oksana KLIMOVA / Sasha PALOMÄKI

FIN

FNR

25

22

25

Ramona ELSENER / Florian ROOST

SUI

FNR

23

25

26

Lesia VALADZENKAVA / Vitali VAKUNOV

BLR

FNR

26

26

WD

Virginiya HOPTMAN / Pavel FILCHENKOV

AZE

 

Last Update: 22.01.2010 22:15 (GMT +02:00)

Ladies

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Carolina KOSTNER

ITA

173.46

1

1

2

Laura LEPISTÖ

FIN

166.37

3

3

3

Elene GEDEVANISHVILI

GEO

164.54

4

2

4

Kiira KORPI

FIN

163.68

2

5

5

Sarah MEIER

SUI

157.44

8

4

6

Júlia SEBESTYÉN

HUN

156.77

6

6

7

Alena LEONOVA

RUS

153.57

5

7

8

Valentina MARCHEI

ITA

149.46

7

8

9

Ksenia MAKAROVA

RUS

146.85

9

9

10

Elena GLEBOVA

EST

138.93

13

10

11

Viktoria HELGESSON

SWE

137.10

12

12

12

Tugba KARADEMIR

TUR

136.42

10

13

13

Oksana GOZEVA

RUS

135.39

14

11

14

Jenna MCCORKELL

GBR

128.06

11

17

15

Ivana REITMAYEROVA

SVK

125.31

15

14

16

Sarah HECKEN

GER

121.79

16

16

17

Sonia LAFUENTE

ESP

121.15

17

15

18

Natalia POPOVA

UKR

113.35

20

18

19

Teodora POSTIC

SLO

113.35

19

19

WD

Susanna PÖYKIÖ

FIN

 

18

21

Tamar KATZ

ISR

FNR

21

22

Katsiarina PAKHAMOVICH

BLR

FNR

22

23

Karly ROBERTSON

GBR

FNR

23

24

Shira WILLNER

GER

FNR

24

25

Miriam ZIEGLER

AUT

FNR

25

26

Mirna LIBRIC

CRO

FNR

26

27

Martina BOCEK

CZE

FNR

27

28

Manouk GIJSMAN

NED

FNR

28

29

Erle HARSTAD

NOR

FNR

29

30

Birce ATABEY

TUR

FNR

30

31

Katherine HADFORD

HUN

FNR

31

32

Karina JOHNSON

DEN

FNR

32

33

Isabelle PIEMAN

BEL

FNR

33

34

Fleur MAXWELL

LUX

FNR

34

35

Beatrice ROZINSKAITE

LTU

FNR

35

36

Clara PETERS

IRL

FNR

36

37

Sabina PAQUIER

ROU

FNR

37

38

Marina SEEH

SRB

FNR

38

39

Zanna PUGACA

LAT

FNR

39

40

Sonia RADEVA

BUL

FNR

40

41

Maria PAPASOTIRIOU

GRE

FNR

41

WD

Joelle FORTE

AZE

 

Last Update: 1/25/2010 3:50 (GMT +01:00)  

Four Continents Championships

25 - 31 January 2010, Jeonju, Korea

Pairs

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Dan ZHANG / Hao ZHANG

CHN

192.22

1

1

2

Keauna MCLAUGHLIN / Rockne BRUBAKER

USA

170.17

2

2

3

Meagan DUHAMEL / Craig BUNTIN

CAN

158.02

3

4

4

Caitlin YANKOWSKAS / John COUGHLIN

USA

157.49

4

3

5

Narumi TAKAHASHI / Mervin TRAN

JPN

151.83

7

5

6

Yue ZHANG / Lei WANG

CHN

146.60

6

6

7

Mylene BRODEUR / John MATTATALL

CAN

146.31

5

7

8

Huibo DONG / Yiming WU

CHN

136.05

9

8

9

Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH

CAN

135.76

8

9

10

Marissa CASTELLI / Simon SHNAPIR

USA

128.91

10

10

11

Amanda SUNYOTO-YANG / Darryll SULINDRO-YANG

TPE

116.49

11

11

Last Update: 1/28/2010 16:32 (GMT +09:00)

Men

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Adam RIPPON

USA

225.78

7

1

2

Tatsuki MACHIDA

JPN

217.48

6

2

3

Kevin REYNOLDS

CAN

212.99

1

8

4

Brandon MROZ

USA

212.68

3

5

5

Ryan BRADLEY

USA

212.19

8

3

6

Nan SONG

CHN

209.68

2

6

7

Shawn SAWYER

CAN

206.34

10

4

8

Jialiang WU

CHN

203.60

5

7

9

Jinlin GUAN

CHN

195.66

9

9

10

Denis TEN

KAZ

172.65

4

14

11

Joey RUSSELL

CAN

171.44

12

10

12

Yasuharu NANRI

JPN

171.36

11

11

13

Abzal RAKIMGALIEV

KAZ

156.91

13

15

14

Min-Seok KIM

KOR

153.09

16

12

15

Kento NAKAMURA

JPN

152.69

17

13

16

Stephen Li-Chung KUO

TPE

148.96

14

16

17

Kevin ALVES

BRA

130.76

19

17

18

Mark WEBSTER

AUS

129.73

15

19

19

Matthew PRECIOUS

AUS

127.09

18

18

20

Wun-Chang SHIH

TPE

101.87

20

20

21

Nicholas FERNANDEZ

AUS

FNR

21

22

Charles Shou-San PAO

TPE

FNR

22

23

Humberto CONTRERAS

MEX

FNR

23

24

Min Seok SEO

KOR

FNR

24

25

Hau Yin LEE

HKG

FNR

25

26

Hon Lam TO

HKG

FNR

26

27

Cameron HEMS

NZL

FNR

27

Last Update: 1/30/2010 15:15 (GMT +09:00)

Ice Dancing

FPl.

Name

Nat.

Points

CD

OD

FD

1

Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE

CAN

166.16

1

1

1

2

Allie HANN-MCCURDY / Michael CORENO

CAN

159.56

3

2

2

3

Madison HUBBELL / Keiffer HUBBELL

USA

154.20

4

4

4

4

Xintong HUANG / Xun ZHENG

CHN

150.38

2

3

7

5

Madison CHOCK / Greg ZUERLEIN

USA

148.92

5

5

5

6

Kharis RALPH / Asher HILL

CAN

147.38

7

8

3

7

Jane SUMMERSETT / Todd GILLES

USA

144.53

8

6

6

8

Xiaoyang YU / Chen WANG

CHN

141.55

6

7

8

9

Xueting GUAN / Meng WANG

CHN

127.06

9

9

9

10

Danielle OBRIEN / Gregory MERRIMAN

AUS

115.73

10

11

10

11

Corenne BRUHNS / Andrew LAVRIK

MEX

106.07

11

10

12

12

Maria BOROUNOV / Evgeni BOROUNOV

AUS

106.03

12

12

11

Last Update: 1/29/2010 20:13 (GMT +09:00)

Ladies

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Mao ASADA

JPN

183.96

3

1

2

Akiko SUZUKI

JPN

173.72

1

2

3

Caroline ZHANG

USA

160.78

4

3

4

Amanda DOBBS

USA

158.23

2

5

5

Haruka IMAI

JPN

155.29

5

6

6

Min-Jung KWAK

KOR

154.71

7

4

7

Amelie LACOSTE

CAN

152.45

6

8

8

Myriane SAMSON

CAN

150.90

8

7

9

Alexe GILLES

USA

140.88

9

9

10

Diane SZMIETT

CAN

140.10

10

10

11

Anastasia GIMAZETDINOVA

UZB

134.15

11

11

12

Yan LIU

CHN

126.11

12

13

13

Chae-Hwa KIM

KOR

123.91

14

12

14

Cheltzie LEE

AUS

119.39

15

14

15

Na-Young KIM

KOR

109.46

13

17

16

Lejeanne MARAIS

RSA

103.03

19

15

17

Ana Cecilia CANTU

MEX

101.25

17

16

18

Crystal KIANG

TPE

96.16

16

19

19

Melinda WANG

TPE

95.50

20

18

20

Lauren KO

PHI

90.77

18

20

21

Binshu XU

CHN

FNR

21

22

Phoebe DI TOMMASO

AUS

FNR

22

23

Tamami ONO

HKG

FNR

23

24

Mericien VENZON

PHI

FNR

24

25

Sandra KHOPON

THA

FNR

25

26

Mary Ro REYES

MEX

FNR

26

27

Gracielle Jeanne TAN

PHI

FNR

27

28

Tiffany Packard YU

HKG

FNR

28

29

Abigail PIETERSEN

RSA

FNR

29

30

Chaochih LIU

TPE

FNR

30

31

Charissa TANSOMBOON

THA

FNR

31

32

Sarah PAW SI YING

SIN

FNR

32

33

Taryn JURGENSEN

THA

FNR

33

34

Priscila ALAVEZ

MEX

FNR

34

35

Elena RODRIGUES

BRA

FNR

35

36

Alessia BALDO

BRA

FNR

36

37

Tze Ching LEE

HKG

FNR

37

38

Simone PASTUSIAK

BRA

FNR

38

Last Update: 1/29/2010 16:59 (GMT +09:00)
 

World Junior Championships

8 - 14 March 2010, Hague, Netherlands

Pairs

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Wenjing SUI / Cong HAN

CHN

170.71

1

1

2

Narumi TAKAHASHI / Mervin TRAN

JPN

157.23

2

2

3

Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV

RUS

145.35

3

3

4

Tatiana NOVIK / Mikhail KUZNETSOV

RUS

139.63

5

5

5

Britney SIMPSON / Nathan MILLER

USA

138.00

4

6

6

Yue ZHANG / Lei WANG

CHN

135.86

11

4

7

Brittany JONES / Kurtis GASKELL

CAN

133.41

7

7

8

Margaret PURDY / Michael MARINARO

CAN

129.29

10

8

9

Felicia ZHANG / Taylor TOTH

USA

128.01

6

9

10

Kaleigh HOLE / Adam JOHNSON

CAN

119.68

8

12

11

Anna SILAEVA / Artur MINCHUK

RUS

117.96

9

14

12

Juliana GURDZHI / Alexander VOELLER

GER

116.72

15

10

13

Brynn CARMAN / AJ REISS

USA

115.90

12

13

14

Klara KADLECOVA / Petr BIDAR

CZE

115.07

13

11

15

Anna KHNYCHENKOVA / Márk MAGYAR

HUN

96.00

14

15

16

Natalja ZABIJAKO / Sergei MUHHIN

EST

FNR

16

 

17

Anastasia LEVSHINA / Jakub TYC

POL

FNR

17

 

18

Rie AOI / Wen Xiong GUO

HKG

FNR

18

 

19

Catherine CLEMENT / James HUNT

GBR

FNR

19

 

20

Stina MARTINI / Severin KIEFER

AUT

FNR

20

 

Last Update: 18.03.2010 14:39 (GMT +01:00)

Men

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Yuzuru HANYU

JPN

216.10

3

1

2

Nan SONG

CHN

205.25

5

2

3

Artur GACHINSKI

RUS

199.19

6

3

4

Keegan MESSING

USA

197.03

2

4

5

Grant HOCHSTEIN

USA

194.30

1

7

6

Andrei ROGOZINE

CAN

179.81

13

6

7

Artur DMITRIEV

RUS

177.78

15

5

8

Alexander MAJOROV

SWE

177.01

7

8

9

Denis TEN

KAZ

171.86

4

15

10

Armin MAHBANOOZADEH

USA

168.69

8

12

11

Abzal RAKIMGALIEV

KAZ

167.88

10

11

12

Javier RAYA

ESP

164.41

9

14

13

Morgan CIPRES

FRA

162.01

16

10

14

Jiaxing LIU

CHN

161.50

17

9

15

Jorik HENDRICKX

BEL

159.67

14

13

16

Daniel DOTZAUER

GER

154.83

11

17

17

Wenbo ZANG

CHN

148.99

20

16

18

Sebastian IWASAKI

POL

142.39

21

18

19

Kevin ALVES

BRA

141.44

18

19

20

Ronald LAM

CAN

141.31

12

22

21

Petr COUFAL

CZE

138.11

23

20

22

Stephen Li-Chung KUO

TPE

136.27

19

21

23

Petr BIDAR

CZE

131.30

24

23

24

Bela PAPP

FIN

128.78

22

24

25

Min-Seok KIM

KOR

FNR

25

 

26

Viktor ROMANENKOV

EST

FNR

26

 

27

Saverio GIACOMELLI

ITA

FNR

27

 

28

Mario-Rafael IONIAN

AUT

FNR

28

 

29

Stanislav PERTSOV

UKR

FNR

29

 

30

Stephane WALKER

SUI

FNR

30

 

31

Jakub STROBL

SVK

FNR

31

 

32

Saulius AMBRULEVICIUS

LTU

FNR

32

 

33

Matthew PRECIOUS

AUS

FNR

33

 

34

Slavik HAYRAPETYAN

ARM

FNR

34

 

35

Mikhail KARALIUK

BLR

FNR

35

 

36

Zsolt KOSZ

ROU

FNR

36

 

37

Kristóf FORGÓ

HUN

FNR

37

 

38

Girts JEKABSONS

LAT

FNR

38

 

39

Harry MATTICK

GBR

FNR

39

 

40

Manol ATANASSOV

BUL

FNR

40

 

41

Vivian John PARNELL-MURPHY

IRL

FNR

41

 

42

Berk AKALIN

TUR

FNR

42

 

43

Hau Yin LEE

HKG

FNR

43

 

44

Ivor MIKOLCEVIC

CRO

FNR

44

 

45

Boyito MULDER

NED

FNR

45

 

46

Amel BUREKOVIC

BIH

FNR

46

 

Last Update: 3/11/2010 22:32 (GMT +01:00)

Ice Dancing

FPl.

Name

Nat.

Points

CD

OD

FD

1

Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV

RUS

188.28

1

1

1

2

Alexandra PAUL / Mitchell ISLAM

CAN

172.37

5

2

2

3

Ksenia MONKO / Kirill KHALIAVIN

RUS

168.81

4

3

5

4

Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI

USA

168.35

2

4

4

5

Lorenza ALESSANDRINI / Simone VATURI

ITA

167.84

6

5

3

6

Ekaterina PUSHKASH / Jonathan GUERREIRO

RUS

162.16

3

6

6

7

Rachel TIBBETTS / Collin BRUBAKER

USA

153.50

7

7

7

8

Anastasia GALYETA / Alexei SHUMSKI

UKR

146.96

8

8

8

9

Piper GILLES / Zachary DONOHUE

USA

141.30

11

9

12

10

Geraldine BOTT / Neil BROWN

FRA

140.65

12

10

10

11

Stefanie FROHBERG / Tim GIESEN

GER

139.51

9

15

11

12

Dóra TÚRÓCZI / Balázs MAJOR

HUN

139.29

16

12

9

13

Olivia Nicole MARTINS / Alvin CHAU

CAN

135.63

13

14

13

14

Gabriela KUBOVA / Dmitri KISELEV

CZE

133.48

15

13

14

15

Charlotte AIKEN / Josh WHIDBORNE

GBR

132.24

10

11

17

16

Sara HURTADO / Adria DIAZ

ESP

128.44

17

21

15

17

Katelyn GOOD / Nikolaj SORENSEN

DEN

128.41

20

16

16

18

Oksana KLIMOVA / Sasha PALOMAKI

FIN

127.82

14

22

18

19

Nikola VISNOVA / Lukas CSOLLEY

SVK

126.23

21

17

19

20

Justyna PLUTOWSKA / Dawid PIETRZYNSKI

POL

109.40

18

18

20

21

Sonja PAULI / Tobias EISENBAUER

AUT

FNR

24

19

 

22

Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON

FRA

FNR

28

20

 

23

Abby CARSWELL / Andrew DOLEMAN

CAN

FNR

23

23

 

24

Maria POPKOVA / Viktor KOVALENKO

UZB

FNR

19

25

 

25

Yiyi ZHANG / Nan WU

CHN

FNR

26

24

 

26

Karolina PROCHAZKOVA / Michal CESKA

CZE

FNR

25

26

 

27

Ramona ELSENER / Florian ROOST

SUI

FNR

27

27

 

28

Irina SHTORK / Taavi RAND

EST

FNR

22

28

 

29

Lesia VALADZENKAVA / Vitali VAKUNOV

BLR

FNR

29

29

 

WD

Ioana Harmony RISCA / Chase Andrews BROGAN

ROU

 

30

 

 

 

Sofia SFORZA / Francesco FIORETTI

ITA

NQD

31

 

 

 

Kristina TREMASOVA / Dimitar LICHEV

BUL

NQD

32

 

 

 

Ksenia PECHERKINA / Aleksander JAKUSHIN

LAT

NQD

33

 

 

 

Ayesha YIGIT / Shane SPEDEN

NZL

NQD

34

 

 

Last Update: 3/12/2010 22:25 (GMT +01:00)

Ladies

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Kanako MURAKAMI

JPN

165.47

2

1

2

Agnes ZAWADZKI

USA

156.79

8

2

3

Polina AGAFONOVA

RUS

154.27

3

4

4

Polina SHELEPEN

RUS

151.65

7

3

5

Anna OVCHAROVA

RUS

147.52

1

8

6

Kate CHARBONNEAU

CAN

147.46

4

7

7

Kiri BAGA

USA

146.98

5

5

8

Christina GAO

USA

143.86

9

6

9

Joshi HELGESSON

SWE

138.13

6

9

10

Julia PFRENGLE

GER

133.05

11

10

11

Lena MARROCCO

FRA

127.62

10

12

12

Svetlana ISSAKOVA

EST

124.10

17

11

13

Romy BUEHLER

SUI

121.94

15

13

14

Sila SAYGI

TUR

118.28

13

15

15

Beata PAPP

FIN

117.32

20

14

16

Karina JOHNSON

DEN

115.17

18

16

17

Angelica OLSSON

SWE

114.44

12

19

18

Isabel DRESCHER

GER

111.95

21

17

19

Qiuying ZHU

CHN

110.55

24

18

20

Francesca RIO

ITA

107.12

16

20

21

Alina MILEVSKAIA

UKR

105.02

14

22

22

Ira VANNUT

BEL

103.68

23

21

23

Manouk GIJSMAN

NED

103.14

19

23

24

Alina FJODOROVA

LAT

102.18

22

24

25

Kristina KOSTKOVA

CZE

FNR

25

 

26

Anne Line GJERSEM

NOR

FNR

26

 

27

Nika CERIC

SLO

FNR

27

 

28

Georgia GLASTRIS

GRE

FNR

28

 

29

Mimi Tanasorn CHINDASOOK

THA

FNR

29

 

30

Karolina SYKOROVA

SVK

FNR

30

 

31

Alexandra KUNOVA

SVK

FNR

31

 

32

Daniela STOEVA

BUL

FNR

32

 

33

Melinda WANG

TPE

FNR

33

 

34

Rimgaile MESKAITE

LTU

FNR

34

 

35

Ariana TARRADO RIBES

AND

FNR

35

 

36

Zhaira COSTINIANO

PHI

FNR

36

 

37

Hae Lin KIM

KOR

FNR

37

 

38

Charlotte ROBBINS

GBR

FNR

38

 

39

Sabina PAQUIER

ROU

FNR

39

 

40

Sofia BARDAKOV

ISR

FNR

40

 

41

Isadora WILLIAMS

BRA

FNR

41

 

42

Victoria HUEBLER

AUT

FNR

42

 

43

Kristina PRILEPKO

KAZ

FNR

43

 

44

Mila PETROVIC

SRB

FNR

44

 

45

Fanni FORGÓ

HUN

FNR

45

 

46

Brittany LAU

SIN

FNR

46

 

47

Jaimee NOBBS

AUS

FNR

47

 

48

Celia ROBLEDO

ESP

FNR

48

 

49

Nadia GELDENHUYS

RSA

FNR

49

 

50

Tze Ching LEE

HKG

FNR

50

 

51

Franka VUGEC

CRO

FNR

51

 

52

Ani LOMINADZE

GEO

FNR

52

 

53

Priscila ALAVEZ

MEX

FNR

53

 

54

Nino ABASHIDZE

GEO

FNR

54

 

55

Naida AKSAMIJA

BIH

FNR

55

 

Last Update: 3/13/2010 16:21 (GMT +01:00)

 

Olympic Winter Games, Vancouver, Canada

12 - 28 February 2010

Pairs

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

CHN

216.57

1

2

2

CHN

213.31

4

1

3

Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY

GER

210.60

2

3

4

Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV

RUS

194.77

3

7

5

CHN

194.34

5

4

6

CAN

187.11

6

6

7

Maria MUKHORTOVA / Maxim TRANKOV

RUS

185.79

8

5

8

Tatiana VOLOSOZHAR / Stanislav MOROZOV

UKR

181.78

9

8

9

CAN

179.97

7

9

10

Amanda EVORA / Mark LADWIG

USA

171.92

10

10

11

Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV

RUS

163.50

12

11

12

Nicole DELLA MONICA / Yannick KOCON

ITA

161.60

11

13

13

Caydee DENNEY / Jeremy BARRETT

USA

158.33

14

12

14

Vanessa JAMES / Yannick BONHEUR

FRA

145.10

15

14

15

Anais MORAND / Antoine DORSAZ

SUI

144.42

13

17

16

Stacey KEMP / David KING

GBR

139.94

16

16

17

Maylin HAUSCH / Daniel WENDE

GER

138.74

17

15

18

Joanna SULEJ / Mateusz CHRUSCINSKI

POL

125.82

20

18

19

Maria SERGEJEVA / Ilja GLEBOV

EST

124.90

18

19

20

Ekaterina KOSTENKO / Roman TALAN

UKR

120.98

19

20

Men

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

Evan Lysacek United States 257.67 2 1

Evgeni Plushenko Russia 256.36 1 2

Daisuke Takahashi Japan 247.23 3 5

4

Stéphane Lambiel Switzerland 246.72 5 3

5

Patrick Chan Canada 241.42 7 4

6

Johnny Weir United States 238.87 6 6

7

Nobunari Oda Japan 238.54 4 7

8

Takahiko Kozuka Japan 231.19 8 8

9

Jeremy Abbott United States 218.96 15 9

10

Michal Březina Czech Republic 216.73 9 11

11

Denis Ten Kazakhstan 211.25 10 14

12

Florent Amodio France 210.30 11 15

13

Artem Borodulin Russia 210.16 13 12

14

Javier Fernández Spain 206.68 16 10

15

Adrian Schultheiss Sweden 200.44 22 13

16

Brian Joubert France 200.22 18 16

17

Kevin van der Perren Belgium 189.84 12 18

18

Samuel Contesti Italy 187.50 14 19

19

Tomáą Verner Czech Republic 184.74 19 17

20

Paolo Bacchini Italy 177.21 20 22

21

Viktor Pfeifer Austria 175.93 23 20

22

Stefan Lindemann Germany 171.98 17 23

23

Vaughn Chipeur Canada 170.92 24 21

24

Anton Kovalevski Ukraine 165.90 21 24

25

Ri Song Chol North Korea 56.60 25

26

Abzal Rakimgaliev Kazakhstan 55.88 26

27

Gregor Urbas Slovenia 53.02 27

28

Przemysław Domański Poland 52.14 28

29

Zoltán Kelemen Romania 51.95 29

30

Ari-Pekka Nurmenkari Finland 44.62 30

Ice Dancing

FPl.

Name

Nat.

Points

CD

OD

FD

Tessa Virtue / Scott Moir Canada

221.57

2

1

1

2

Meryl Davis / Charlie White United States

215.74

3

2

2

3

Oksana Domnina / Maxim Shabalin Russia

207.64

1

3

3

4

Tanith Belbin / Benjamin Agosto United States

203.07

4

4

4

5

Federica Faiella / Massimo Scali Italy

199.17

5

5

5

6

Isabelle Delobel / Olivier Schoenfelder France

193.73

6

7

6

7

Nathalie Péchalat / Fabian Bourzat France

190.49

9

6

7

8

Sinead Kerr / John Kerr Great Britain

186.01

8

8

9

9

Jana Khokhlova / Sergei Novitski Russia

185.86

7

9

8

10

Alexandra Zaretski / Roman Zaretski Israel

180.26

10

10

10

11

Emily Samuelson / Evan Bates United States

174.30

14

11

11

12

Anna Cappellini / Luca Lanotte Italy

167.32

12

12

15

13

Nóra Hoffmann / Maxim Zavozin Hungary

167.23

13

13

13

14

Vanessa Crone / Paul Poirier Canada

164.60

15

17

12

15

Ekaterina Bobrova / Dmitri Soloviev Russia

163.35

17

15

14

16

Anna Zadorozhniuk / Sergei Verbillo Ukraine

163.15

11

16

17

17

Cathy Reed / Chris Reed Japan

159.60

18

14

16

18

Christina Beier / William Beier Germany

149.64

16

18

18

19

Huang Xintong / Zheng Xun China

145.52

19

20

20

20

Penny Coomes / Nicholas Buckland Great Britain

143.61

21

19

19

21

Kamila Hájková / David Vincour Czech Republic

133.81

22

22

21

22

Allison Reed / Otar Japaridze Georgia

132.32

20

21

22

23

Irina Shtork / Taavi Rand Estonia

115.18

23

23

23

Ladies

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

Yu-Na Kim South Korea

228.56

1

1

2

Mao Asada Japan

205.50

2

2

3

Joannie Rochette Canada

202.64

3

3

4

Mirai Nagasu United States

190.15

6

5

5

Miki Ando Japan

188.86

4

6

6

Laura Lepistö Finland

187.97

10

4

7

Rachael Flatt United States

182.49

5

8

8

Akiko Suzuki Japan

181.44

11

7

9

Alena Leonova Russia

172.46

8

10

10

Ksenia Makarova Russia

171.91

12

9

11

Kiira Korpi Finland

161.57

17

11

12

Cynthia Phaneuf Canada

156.62

14

13

13

Kwak Min-Jeong South Korea

155.53

16

12

14

Elene Gedevanishvili Georgia

155.24

9

17

15

Sarah Meier Switzerland

152.81

15

14

16

Carolina Kostner Italy

151.90

7

19

17

Júlia Sebestyén Hungary

151.26

13

16

18

Sarah Hecken Germany

143.94

23

15

19

Liu Yan China

143.47

19

18

20

Cheltzie Lee Australia

138.16

18

20

21

Jelena Glebova Estonia

134.19

20

22

22

Sonia Lafuente Spain

133.51

22

21

23

Anastasia Gimazetdinova Uzbekistan

131.65

24

23

24

Tugba Karademir Turkey

129.54

21

24

25

Isabelle Pieman Belgium

46.10

25

26

Miriam Ziegler Austria

43.84

26

27

Teodora Poątič Slovenia

43.80

27

28

Ivana Reitmayerová Slovakia

41.94

28

29

Jenna McCorkell Great Britain

40.64

29

30

Anna Jurkiewicz Poland

36.10

30

 

World Championships, Torino, Italy

21 - 28 March 2010

Pairs

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Qing PANG / Jian TONG

CHN

211.39

1

1

2

Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY

GER

204.74

3

2

3

Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV

RUS

203.79

2

3

4

Maria MUKHORTOVA / Maxim TRANKOV

RUS

197.39

4

4

5

Dan ZHANG / Hao ZHANG

CHN

195.78

5

5

6

Jessica DUBE / Bryce DAVISON

CAN

177.07

8

6

7

Caydee DENNEY / Jeremy BARRETT

USA

172.47

6

8

8

Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV

RUS

172.04

7

7

9

Amanda EVORA / Mark LADWIG

USA

165.96

9

9

10

Anabelle LANGLOIS / Cody HAY

CAN

154.72

12

10

11

Stefania BERTON / Ondrej HOTAREK

ITA

149.78

11

11

12

Vanessa JAMES / Yannick BONHEUR

FRA

146.58

10

13

13

Anais MORAND / Antoine DORSAZ

SUI

144.46

13

14

14

Maylin HAUSCH / Daniel WENDE

GER

142.98

14

12

15

Joanna SULEJ / Mateusz CHRUSCINSKI

POL

138.26

15

15

16

Stacey KEMP / David KING

GBR

132.87

16

16

17

Huibo DONG / Yiming WU

CHN

43.08

17

18

Maria SERGEJEVA / Ilja GLEBOV

EST

41.94

18

19

Lubov BAKIROVA / Mikalai KAMIANCHUK

BLR

41.44

19

20

Amanda SUNYOTO-YANG / Darryll SULINDRO-YANG

TPE

41.28

20

21

Jessica CRENSHAW / Chad TSAGRIS

GRE

40.36

21

22

Ekaterina KOSTENKO / Roman TALAN

UKR

39.18

22

23

Nina IVANOVA / Filip ZALEVSKI

BUL

36.84

23

24

Gabriela CERMANOVA / Martin HANULAK

SVK

35.18

24

25

Danielle MONTALBANO / Evgeni KRASNOPOLSKI

ISR

32.02

25

Men

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Daisuke TAKAHASHI

JPN

257.70

1

1

2

Patrick CHAN

CAN

247.22

2

2

3

Brian JOUBERT

FRA

241.74

3

4

4

Michal BREZINA

CZE

236.06

5

3

5

Jeremy ABBOTT

USA

232.10

6

6

6

Adam RIPPON

USA

231.47

7

5

7

Samuel CONTESTI

ITA

218.66

8

11

8

Kevin VAN DER PERREN

BEL

218.43

10

9

9

Adrian SCHULTHEISS

SWE

218.26

12

7

10

Takahiko KOZUKA

JPN

216.73

4

12

11

Kevin REYNOLDS

CAN

216.58

14

8

12

Javier FERNANDEZ

ESP

215.66

13

10

13

Denis TEN

KAZ

202.46

9

15

14

Sergei VORONOV

RUS

200.60

11

14

15

Florent AMODIO

FRA

197.25

15

13

16

Anton KOVALEVSKI

UKR

186.03

16

19

17

Jinlin GUAN

CHN

182.68

19

16

18

Ryan BRADLEY

USA

179.24

21

17

19

Alexandr KAZAKOV

BLR

175.57

24

18

20

Viktor PFEIFER

AUT

170.79

17

21

21

Abzal RAKIMGALIEV

KAZ

166.20

22

20

22

Jamal OTHMAN

SUI

156.41

20

22

23

Min-Seok KIM

KOR

149.31

18

24

24

Ari-Pekka NURMENKARI

FIN

148.34

23

23

25

Peter LIEBERS

GER

54.09

25

26

Pavel KASKA

CZE

50.55

26

27

Kevin ALVES

BRA

50.28

27

28

Nobunari ODA

JPN

50.25

28

29

Boris MARTINEC

CRO

50.10

29

30

Matthew PARR

GBR

49.31

30

31

Peter REITMAYER

SVK

48.72

31

32

Zoltan KELEMEN

ROU

46.94

32

33

Damjan OSTOJIC

BIH

45.30

33

34

Andrew HUERTAS

PUR

45.09

34

35

Maciej CIEPLUCHA

POL

44.30

35

36

Viktor ROMANENKOV

EST

44.17

36

37

Stephen Li-Chung KUO

TPE

44.15

37

38

Saulius AMBRULEVICIUS

LTU

42.37

38

39

Mark WEBSTER

AUS

42.30

39

40

Georgi KENCHADZE

BUL

42.09

40

41

Tigran VARDANJAN

HUN

39.30

41

42

Sarkis HAYRAPETYAN

ARM

39.02

42

43

Maxim SHIPOV

ISR

38.26

43

44

Humberto CONTRERAS

MEX

37.33

44

45

Ali DEMIRBOGA

TUR

36.39

45

46

Girts JEKABSONS

LAT

31.79

46

WD

Joffrey BOURDON

MNE

WD

Artem BORODULIN

RUS

WD

Paolo BACCHINI

ITA

Ice Dancing

FPl.

Name

Nat.

Points

CD

OD

FD

1

Tessa VIRTUE / Scott MOIR

CAN

224.43

1

1

2

2

Meryl DAVIS / Charlie WHITE

USA

223.03

2

2

1

3

Federica FAIELLA / Massimo SCALI

ITA

197.85

3

3

4

4

Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT

FRA

194.39

4

4

3

5

Sinead KERR / John KERR

GBR

189.11

6

5

5

6

Alexandra ZARETSKY / Roman ZARETSKY

ISR

181.26

8

6

6

7

Vanessa CRONE / Paul POIRIER

CAN

180.30

9

7

7

8

Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV

RUS

177.23

11

8

8

9

Emily SAMUELSON / Evan BATES

USA

168.77

10

10

10

10

Nora HOFFMANN / Maxim ZAVOZIN

HUN

166.90

13

11

9

11

Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE

ITA

164.52

7

12

14

12

Pernelle CARRON / Lloyd JONES

FRA

161.86

15

13

12

13

Ekaterina RUBLEVA / Ivan SHEFER

RUS

161.20

16

16

11

14

Kimberly NAVARRO / Brent BOMMENTRE

USA

159.68

14

15

15

15

Cathy REED / Chris REED

JPN

154.93

23

14

13

16

Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK

CZE

147.93

18

17

17

17

Caitlin MALLORY / Kristjan RAND

EST

147.39

20

21

16

18

Xiaoyang YU / Chen WANG

CHN

142.80

17

19

19

19

Kira GEIL / Dmitri MATSJUK

AUT

142.49

19

18

18

WD

Jana KHOKHLOVA / Sergei NOVITSKI

RUS

91.98

5

9

21

Allison REED / Otar JAPARIDZE

GEO

69.42

22

22

22

Carolina HERMANN / Daniel HERMANN

GER

69.17

21

23

23

Christina CHITWOOD / Mark HANRETTY

GBR

68.97

24

20

24

Katelyn GOOD / Nikolaj SORENSEN

DEN

63.55

25

24

25

Danielle OBRIEN / Gregory MERRIMAN

AUS

59.28

26

25

26

Jenette MAITZ / Alper UCAR

TUR

49.50

27

26

WD

Anna ZADOROZHNIUK / Sergei VERBILLO

UKR

31.66

12

Ladies

FPl.

Name

Nat.

Points

SP

FS

1

Mao ASADA

JPN

197.58

2

2

2

Yu-Na KIM

KOR

190.79

7

1

3

Laura LEPISTÖ

FIN

178.62

3

6

4

Miki ANDO

JPN

177.82

11

3

5

Cynthia PHANEUF

CAN

177.54

8

4

6

Carolina KOSTNER

ITA

177.31

4

5

7

Mirai NAGASU

USA

175.48

1

11

8

Ksenia MAKAROVA

RUS

169.64

5

8

9

Rachael FLATT

USA

167.44

6

9

10

Viktoria HELGESSON

SWE

161.79

9

10

11

Akiko SUZUKI

JPN

160.04

20

7

12

Sarah HECKEN

GER

153.94

13

13

13

Alena LEONOVA

RUS

152.86

14

14

14

Jenna MCCORKELL

GBR

150.90

15

12

15

Julia SEBESTYEN

HUN

147.66

10

15

16

Yan LIU

CHN

141.29

18

16

17

Cheltzie LEE

AUS

137.78

17

17

18

Elene GEDEVANISHVILI

GEO

137.33

12

21

19

Kiira KORPI

FIN

134.49

16

20

20

Sonia LAFUENTE

ESP

133.31

21

18

21

Elena GLEBOVA

EST

132.85

22

19

22

Min-Jung KWAK

KOR

120.47

23

22

23

Anastasia GIMAZETDINOVA

UZB

113.89

19

23

24

Manouk GIJSMAN

NED

111.94

24

24

25

Ivana REITMAYEROVA

SVK

45.96

25

26

Sarah MEIER

SUI

45.06

26

27

Tamar KATZ

ISR

44.96

27

28

Tugba KARADEMIR

TUR

44.52

28

29

Myriane SAMSON

CAN

44.20

29

30

Kerstin FRANK

AUT

43.80

30

31

Victoria MUNIZ

PUR

41.08

31

32

Bettina HEIM

SUI

41.00

32

33

Fleur MAXWELL

LUX

40.22

33

34

Teodora POSTIC

SLO

40.20

34

35

Karina JOHNSON

DEN

38.22

35

36

Zanna PUGACA

LAT

38.20

36

37

Mirna LIBRIC

CRO

37.24

37

38

Lauren KO

PHI

33.34

38

39

Martina BOCEK

CZE

32.90

39

40

Irina MOVCHAN

UKR

32.60

40

41

Sonia RADEVA

BUL

32.12

41

42

Ana Cecilia CANTU

MEX

31.88

42

43

Crystal KIANG

TPE

31.72

43

44

Georgia GLASTRIS

GRE

31.36

44

45

Gwendoline DIDIER

FRA

29.32

45

46

Marina SEEH

SRB

28.32

46

47

Clara PETERS

IRL

28.20

47

48

Tamami ONO

HKG

27.74

48

49

Abigail PIETERSEN

RSA

25.76

49

50

Charissa TANSOMBOON

THA

25.22

50

51

Sabina PAQUIER

ROU

24.42

51

52

Yoniko Eva WASHINGTON

IND

24.24

52

53

Beatrice ROZINSKAITE

LTU

23.68

53

WD

Isabelle PIEMAN

BEL

WD

Sonja MUGOSA

MNE

LEGEND 

SP: Short Program / Rövidprogram
FS: Free Skating / Szabadkorcsolyázás
CD: Compulsory Dance / Kötelezõ tánc
OD: Original Dance / Egyénileg alkotott kötelezõ tánc
FD: Free Dance / Szabadkorcsolyázás

Final Not Reached / Nem jutott a döntõbe

NQD: Not qualified / Nem kvalifikált

WD: Withdrawal / Visszlépett